O mne

Jmenuji se Martin Strašík, je mi 45 let, a mé profesní cesty mě zavedly od podnikání v rodné Plzni, kde jsem v roce 2008 začal s vlastním podnikem, až po realitní sektor, do kterého jsem vstoupil v roce 2018. Tento krok nebyl pouze rozšířením mé profesní dráhy, ale také naplněním mé vášně pro realitní trh.
 
Můj domov je Plzeň – město, kde jsem se narodil, vzdělával a kde jsem položil základy své podnikatelské kariéry. Moje práce v realitách není pouze zaměstnáním, ale stala se i mým koníčkem. Během svého působení v realitním sektoru jsem pracoval pro přední realitní společnosti jako MMreality a Bidli, kde jsem zaznamenal několik významných úspěchů. Tyto zkušenosti mi umožnily získat cenné znalosti a dovednosti, které nyní uplatňuji v pozici nezávislého makléře pod značkou Reality pro Radost
 
V Reality pro Radost mám úplnou volnost v určování provize, výběru obchodní strategie a volbě spolupracujících odborníků, jako jsou fotografové nebo advokáti. Tato svoboda mi umožňuje plně se věnovat seberealizaci a poskytovat klientům výjimečný servis, což je pro mě klíčové.
 
V roce 2021 jsem dosáhl dalšího významného milníku v mé kariéře – úspěšně jsem složil zkoušku profesní kvalifikace a stal se certifikovaným makléřem. Tento úspěch nejen potvrzuje mé odborné znalosti a schopnosti v realitním sektoru, ale také zvyšuje důvěru klientů ve služby, které nabízím.
 
Mým cílem je neustále sledovat aktuální trendy na realitním trhu a nabízet klientům nejaktuálnější a nejefektivnější řešení. Moje vášeň pro prodej a schopnost nalézat optimální řešení pro klienty jsou klíčem k mému úspěchu. Dále se aktivně zapojuji do komunity realitních makléřů, kde sdílím své zkušenosti a neustále se vzdělávám, abych mohl svým klientům poskytovat ještě lepší služby.
 
Celkově jsem motivovaný profesionál, který neustále hledá cesty k rozvoji a vylepšení svých služeb v realitním průmyslu. Moje kariéra je dokladem úspěchu v prodeji realit a inovativního přístupu k práci makléře, což ze mě dělá vyhledávaného odborníka v oboru.